کاربر گرامی لطفا قبل ازخرید به موارد زیر توجه کنید:

ورود کاربران به وب‏‌سایت پیمان صنعت مامطیر و ثبت نام و خرید، در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت پیمان صنعت مامطیر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات پیمان صنعت مامطیر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است


پیمان صنعت مامطیر هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این مجموعه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:


ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کنیم.
پیمان صنعت مامطیر متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند.
همه مطالب در دسترس ما جزئی از اموال مجموعه محسوب می شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.

قوانین مرتبط با اعضا:

هر حساب کاربری تنها برای استفاده شخص ثبت‌نام‌کننده است و در صورت استفاده از اکانت به صورت اشتراکی یا فروش اکانت، پنل کاربر مسدود خواهد شد و هزینه محصولات خریداری شده عودت داده نمی‌شود. هنگام خرید محصول دقت لازم را داشته باشید، امکان تغییر محصول یا بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.

کپی کردن هرگونه از مطالب سایت ، یا کانال رسمی تلگرام شرعا و قانونا حرام است و پیگرد قانونی دارد.